selo5 IMG 20200802 150111 1632761403 500x374Голосування за найгарніше українське село в однойменному конкурсі розпочато. Залишити свій голос за найкрасивіший населений пункт можна за посиланням.
Голосування триватиме до 25 жовтня, з 1 по 15 листопада працюватиме професійне журі.
Оголошення переможців – 16 листопада!
Переможець отримає винагороду на розвиток своєї громади від команди та партнерів проекту.
Як проголосувати?
Вам потрібно знайти село, за яке ви бажаєте проголосувати, на сторінці голосування. Голоси верифікуються авторизацією через facebook, перед тим як зарахувати ваш голос, система запропонує вам авторизуватися через соц. мережу. 1 голос можна віддати тільки за 1 конкурсанта.
Чи впливає кількість населення села на хід голосування?
Ні, неважливо, скільки людей проживає у населеному пункті. Якщо ви активний житель свого села, заручайтесь підтримкою знайомих, родичів, друзів та соцмереж та голосуйте усі разом за своє село. Одна людина може віддати голос лише за 1 конкурсанта.
У конкурсі бере участь одне село Лубенського району - село КАЛАЙДИНЦІ.