120084949 3371071472985124 4184281726315399746 nСьогодні, 29 вересня, свій ювілейний день народження відзначає перший заступник голови Лубенської міської ради Соболєв Олег Анатолійович.
Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Лубенської районної ради щиро вітаємо Олега Анатолійовича з ювілеєм.
Бажаємо нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо Лубенського краю.
Притаманні Вам далекозорість, високопрофесійні звання, широка ерудиція, активна життєва позиція, відданість справі та високий професіоналізм у тісному поєднанні з широтою душі, людяністю хай і надалі плідно слугують нашій державі.
Зичимо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Сімейного затишку, злагоди і добробуту у вашій родині!
З повагою,
голова Лубенської районної ради                                 Тетяна КАЧАНЕНКО
Депутатський корпус районної ради