LFB3eQT4

Дорогі машинобудівники!

Вітаємо Вас з професійним святом - Днем машинобудівника України, який традиційно святкується в четверту неділю вересня. Офіційне проголошення цього фахового свята тільки підкреслює вагоме значення машинобудівного комплексу серед інших складових промисловості України.

Прийміть щиру вдячність, шановні трудівники і ветерани машинобудування, за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у підвищенні якості продукції.

Ми вдячні вам за збереження інтелектуальних та виробничих потужностей, за підтримку кадрового потенціалу, створення нових робочих місць, незважаючи на непрості економічні умови.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо всім вам благополуччя, добробуту, злагоди, стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

Зі святом!

З повагою,