90774580 2661904520707842 1582973040902275072 n 820x360Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України»!

Кращі риси справжнього воїна – мужність, сміливість, відвага та рішучість – назавжди пов’язані із українськими спецпризначенцями, які в непростий для України час, гідно захищають рідну землю від підступного агресора. Через специфіку своєї діяльності, військовослужбовці-спецпризначенці зазвичай є маловідомими для більшості громадян, але результати їх роботи, зокрема й в тилу ворога, говорять самі за себе.

Пишаємося унікальними професіоналами – елітою Українського війська. Ви виконуєте важливі та небезпечні завдання, відважно й сміливо підходячи до реалізації оперативних задумів, в найнебезпечніших бойових умовах.

Бажаємо всім українським воїнам-спецпризначенцям завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Нехай Господь благословить вас та ваші родини!

Вічна пам’ять героям-спецпризначенцям, які віддали своє життя за свободу та Незалежність України. Їхні подвиги назавжди вписані в історію нашої держави!

Зі святом!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                      Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради