unnamed Важко визначити коли між людьми склались товарно-грошові відносини, але однозначно, що вони сягають у глибоку давнину. І сьогодні жодного дня людини не минає без відвідування торговельних закладів, адже без товарів, які край необхідні, ми існувати не можемо. Торгівля - це рушійна сила в здійсненні купівлі-продажу, в зростанні економічного потенціалу нашої держави, а також в спілкуванні людей.

Тому від кваліфікації працівників, які здійснюють торговельні операції залежить дуже багато: і настрій покупців, їх задоволення від придбаного товару і багато іншого.

Бажаємо всім вам найміцнішого здоров'я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії і витримки, миру і злагоди, успіхів у вашій нелегкій праці і зростання добробуту!

Нехай ваша робота приносить людям радість, а у відповідь ви завжди отримуйте тільки подяки і радісні посмішки! Нехай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а успіх та щастя будуть вашими супутниками назавжди.

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                            Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради