день бухгалтера 1Вітаємо вас з професійним святом - Днем бухгалтера та аудитора України. Поява цього професійного свята це заслужене визнання значного внеску працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій та відповідно зростання національної економіки.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, “заміряєте” фінансовий пульс кожного регіону держави. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки.

Бажаємо, щоб ваша праця не здавалася одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю поралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів.

Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя, а робота завжди приносила задоволення. Успіхів вам в роботі і особистому житті, стабільного доходу і міцного здоров’я.

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                    Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради