природо заповітнаНа території Лубенщини функціонує 3 об'єкти природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення: Хорольський ботанічний сад, Нижньосульський та Пирятинський національні природні парки  і низка об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

Це свято тих хто прагне зберегти природу і присвячує цій справі своє життя, свято небайдужих та дбайливих людей.

Заповідна справа – це важливий напрям природоохоронної діяльності, покликаний зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.

Ваша клопітка праця має безцінне значення для збереження навколишнього середовища, а прийдешні покоління навіть через багато років із вдячністю згадуватимуть ваші добрі справи.

У цей святковий день бажаємо натхнення, вагомих результатів діяльності, міцного здоров’я, добробуту, душевної гармонії, успіхів у нелегкій та важливій природно-заповідній справі!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                        Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради