073be2dfc909674bcc21b2cb3e3a4bc8 Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України.

Ваша діяльність багато в чому визначає соціально-економічну стабільність району, адже, одне з головних і важливих завдань вашої професійної діяльності – це поповнення бюджетів усіх рівнів. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни. Від Вашого професіоналізму, наполегливості і цілеспрямованості залежить зростання податкових надходжень в нашому районі, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури.

В цей день щиро бажаємо Вам здоров'я, професіонального відношення до справи успіхів і процвітання справі, якій ви служите. Нехай кожен день наповнює вас позитивною енергією,  дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя. Нехай інтереси держави та її громадян співпадають у питанні належної сплати податків. Зі святом Вас!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                                                                                    Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради