55_5

1 вересня Лубенщина святкувала День знань. Це свято урочисто й велично прийшло у всі школи району й міста.

Завітало  воно і в Засульську гімназію. Тут на подвір'ї школи пройшла урочиста лінійка. Школярів і їх батьків привітав директор гімназії Анатолій Савенков, розповівши, що гімназія готова до нового шкільного року: у всіх класах проведено ремонти, полагоджено 400 метрів квадратних даху, виконано багато інших робіт.

З гордістю директор розповів і про те, що багато випускників нинішнього вику вступили до вищих навчальних закладів , а два учні гімназії занесені на районну Дошку Пошани, що цього року за парти сядуть 36 першокласників, а це найбільше в районі.

Тепло, емоційно і щиро привітав учнів, педагогів, присутніх з Днем знань голова районної ради Олексій Дядечко, який зауважив , що в районі збільшується кількість школярів, цієї осені першокласників 59, а це більше ніж того року. він також наголосив, що районна влада багато робить і буде робити для зміцнення матеріально-технічної бази усіх без винятку шкіл району для того, щоб учні могли отримувати міцні, ґрунтовні знання. На підтвердження сказаного голова районної ради Олексій Дядечко від імені облдержадміністрації, районної влади вручив директору гімназії Анатолію Савенкову сертифікат на облаштування комп»ютерного класу( 8 комп'ютерів).

Організовано і змістовно відбулося свято першого дзвінка у Новооріхівській школі імені Героя України Олександра Лелеченка. З початком нового навчального року присутніх вітав директор школи Микола Крутій. Він подякував батькам, підприємцям, районній владі за допомогу в ремонті школи, вручив похвальні листи учням за підсумками минулого навчального року.

Голова районної ради Олексій Дядечко, вітаючи учнів і педагогів з Днем знань , закликав дітей гордитись тим, що вони навчаються в школі, яку свого часу закінчив Герой України Олександр Лелеченко.

Під шквал оплесків голова районної ради від імені облдержадміністрації і районної влади вручив директору школи сертифікат на облаштування комп'ютерного класу ( 7 комп'ютерів)

Сільський голова Новооріхівської сільської ради Сергій Плескач побажав учням досягнень у навчанні, спорті, а батькам – терпіння.

777

На свято знань у Войнихівську школу прибули почесні гості - заступник голови обласної державної адміністрації , керівник апарату Валерій Пархоменко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Директор школи Григорій Носенко  щиро і тепло привітав усіх з Днем знань, вручив грамоти ряду  учнів різних класів за здобутки в навчанні  та громадську активність, а також дипломи відділу освіти РДА  за перемоги на ярмарці  педагогічних технологій  Ларисі Бабенко та Ларисі Білій.

Валерій Пархоменко передав вітання  з Днем знань  від голови ОДА  Олександра Удовіченка, голови обласної ради Івана Момота та побажав добра вчителям, учням та батькам.

Свої вітання учням, педагогам і батька висловив голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Він побажав дітлахам нових успіхів, перемог і досягнень, вчителям - завзяття, низку творчих ідей і задумів, батькам - здоров'я.

33_3

Вітали школярів зі святом 1 вересня начальник відділу освіти РДА Юлія Білокінь, сільський голова Войнихівської сільської ради Гоигорій Сердюк.

Настоятель храму Свято-Успенської церкви с.Піски Протоірей Олександр освятив автобус, першокласників, випускників.

Серед півсотні учнів, які сіли за парти – 10 першачків і 10 випускників. Першокласників вітали вихованці дитячого садочка, учні 11 класу. Були подарунки, щирі побажання.

Радо зустрічав нове покоління першокурсників і Лубенський фінансово-економічний коледж. Тут 1 вересня на лінійці зібралася вся дружня багато чисельна родина навчального закладу, яка приймала   численні слова вітань та настанов від голови районної ради   Олексія Дядечка, директора фінансово-економічного коледжу Лідію Огієнко, заступника голови райдержадміністрації Миколи Федоренка , начальника фінансового управління виконкому міської ради Тамари Романенко, проректора з міжнародних зв»язків ПДАА Олег Горб, доцент аграрної академії Олександр Пипка