888

24 серпня на мальовничих луках села Засулля хлібороби святкували обжинки. Районні урочистості розпочалися з ярмарку, де була представлена продукція сільгосптоваровиробників та приватних підприємців району. Можна було придбати зерно, продукцію овочівництва і тваринництва.

Керівників району зустріли запашним короваєм, мелодійною українською піснею.  Голова районної ради Олексій Дядечко та голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко привітали хліборобів із успішним закінченням жнив, відзначили кращих працівників підприємств, установ та організацій району Почесними грамотами.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Огієнко та голова Асоціації фермерів району Сергій Корнієнко.

Колективи художньої самодіяльності та окремі виконавці Лубенщини продемонстрували свої таланти, як у пісні, так і в танці. Присутні могли спробувати себе і в спортивних змаганнях та отримати призи (сільськогосподарську продукцію).

Цього ж дня біля озера в селі Засулля пройшли  змагання з пляжного волейболу та пляжного футболу серед колективів фізичної культури району. На облаштованих спортивних майданчиках змагалися сільські команди. За їх напруженою боротьбою спостерігали вболівальники, які всіляко підтримували своїх спортсменів. Переможці змагань отримали медалі та кубки.

В урочистостях з нагоди Дня незалежності взяли участь заступники голови райдержадміністрації Василь Кукань і Микола Федоренко, під керівництвом яких проводилася організаційна робота з підготовки та відзначення в районі 21-ої річниці незалежності України.