666

23 серпня у районному будинку культури відбувся святковий концерт, приурочений найважливішому святу нашої держави - Дню Незалежності України .

«Будь окрилена і велична, Україно, мій оберіг» - таку назву мав захід, на який зібралися мешканці району і міста.

Учасників свята вітали голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Кращим з кращих працівникам підприємств, установ та організацій району було вручено Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації.

Впродовж свята свій яскравий талант демонстрували глядачам аматори сцени району. Лубенці отримали велике задоволення від побаченого та почутого.  Кожен присутній в залі в цей святковий день переконався, що потужне джерело таланту і натхнення, незламного оптимізму та творчості є складовими українського народу.

Урочистості з нагоди 21-ої річниці незалежності України відбулися на територіях усіх сільських рад. У сільських закладах культури в день святкування та напередодні проведені святкові концерти, спортивні та розважальні програми, засідання клубу «Надвечір’я».