23 серпня біля приміщення районної ради, неподалік районної Дошки пошани пройшло урочисте дійство з нагоди вшанування головного символа країни – Державного Прапора України, відкриття оновленої районної Дошки пошани 2012 року, а також вручення паспортів громадян України юнакам і дівчатам району.

Право підняти Державний Прапор України було надано учениці Засульської гімназії Катерині Курило та керівнику ТОВ «Інкубаторно – птахівниче підприємство» Івану Горлачу.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

- Ми вшановуємо невід'ємний символ неньки -України, найдорожчу нашу святиню – Державний Прапор, який надихає кожного з нас на плідну працю задля розквіту нашої Вітчизни, - наголосив Олексій Дядечко. А також побажав усім жителям Лубенщини, щоб їхні домівки завжди були наповнені радощами, теплом і  любов’ю.

999

Віктор Алєксєєнко дякував жителям Лубенщини, працьовитим людям, які всупереч усім труднощам, примножуючи честь лубенського краю, дбають про могутність усієї держави.

Очільники районної влади вручили паспорти громадянам України, молодим жителям району. Їх отримали Анна Ляшенко, Жанна Мас овець, Олена Дятлова, Марк Конопацький, В»Чеслав Ступка, Єлизавета Дерев'янко, В»чеслав Шемет, які дали клятву на вірність Україні.

Було відкрито також оновлену Дошку пошани, а передовикам виробництва, чиї портрети розміщені на ній и вручено Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації