im578x383 geroi porokhivnytsyaПрийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя за Українську Незалежність, хто боровся і бореться за нашу свободу.

Завдяки подвигу наших співвітчизників - лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, воїнів УПА, а сьогодні – Героїв Небесної Сотні та бійців АТО – Україна здобула і відстоює омріяну Незалежність.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

У цей день бажаємо кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичимо добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                       Т. П. Качаненко

Депутатський корпус районної ради