день сімїСім’я – є берегинею людських цінностей, культури та розвитку, і завжди залишатиметься основним елементом суспільства. Адже сім’я – це той міцний фундамент, на якому стоїть наша держава.

Увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь та взявши у спадок усе найкраще, українські родини зберігають й передають нащадкам культурні цінності нашого народу,  національні традиції та розуміння, що таке любов, душевний затишок і добро.

Беззаперечно, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Саме в родині ми черпаємо духовні сили, наснагу, підтримку та оптимізм.

Завдяки сім’ї міцніє, розвивається країна та благополуччя її народу.

У Міжнародний день сім’ї бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, любові, великого сімейного щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

Тож сьогодні, приділіть більше уваги своїм рідним і близьким й подаруйте їм радісні емоції.

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                       Т.П.Качаненко

Депутатський корпус районної ради