Скора    Саме працівники швидкої допомоги першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, в будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар – людське життя! Цілодобово автомобілі швидкої допомоги виїжджають по самим різним викликам, щоб надати кваліфіковану допомогу людині, яка перебуває в критичній ситуації.

В день тих, хто щодня самовіддано рятує наші життя, бажаємо терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя! Бажаємо здоров’я, удачі і терпіння, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у важливій праці.

Спасибі вам, за вашу благородну і потрібну роботу! З Днем швидкої допомоги вітаємо Вас!

З повагою,

Голова районної ради                                                     Т.П. Качаненко

Депутатський корпус районної ради