Відповідно до статті 22 Закону України від 02.10.1996 №393/96-ВР „Про звернення громадян” керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднання громадян зобов’язані проводити особистий прийом громадян.

Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години. Графіки прийому громадян розміщені на інформаційних стендах в приміщеннях головного офісу Лубенської ОДПІ на веб-сайтах Лубенської міської ради, Лубенської районної ради та Лубенської рйдержадміністрації. Запис на особистий прийом до керівництва та посадових осіб Лубенської ОДПІ  проводиться усно та письмово за адресою м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21, секція 7 центру обслуговування платників податків або за телефоном  (053615) 5568 з 9-00 до 20-00 год..

Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

Протягом 1 півріччя 2012 року керівництвом Лубенської ОДПІ проведено прийом 3 громадян, з них надано письмову відповідь та у 2 випадках вирішено порушені питання під час особистого підпису.

Сектор забезпечення доступу до публічної

інформації та розгляду звернень громадян

Лубенської ОДПІ