Ras ko24 березня святкує свій День Народження голова депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» у Лубенській районній раді Олександр Григорович Расько!

Шановний  Олександре Григоровичу!

Від депутатського корпусу Лубенської районної ради восьмого скликання, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня Народження!

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, оптимізму та здобутків у професійній та громадській діяльності. Нехай і надалі Ваш шлях стелиться щедрими ужинками добра, нових звершень, а також любов’ю і повагою родини та друзів.

Нехай турбота, милосердя, щедрість душі повернуться до Вас сторицею, а обраний Вами нелегкий шлях громадського діяча супроводжує завжди глибока людська вдячність і шана.

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                          Т. Качаненко