Сьогодні минають 5 - ті роковини з дня загибелі героя,  справжнього патріотанашого земляка, Почесного громадянина Лубенщини - Марченка Руслана Володимировича, який загинув під час мінометного обстрілу позицій ЗСУ в промзоні міста Авдіївки (Донецької області).

Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та величезної любові до України, який віддав своє життя за наше майбутнє!

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях!

Вони по-різному проходили свій шлях.
Хтось був вже батьком, хтось плекав родину.
Лише війна міцний залізний цвях,
Так несподівано забила в домовину.

А скільки було в кожного ідей?
Зробити хату, виростити сина.
Щодня втрачаєм мужніх ми людей.
І у скорботі плаче Україна.

Страшенно важко, що настав той час,
Коли мою країну роздирають.
Та ми, Герої, не забудем, Вас
Тому, що в нас ГЕРОЇ  НЕ ВМИРАЮТЬ

Вічна йому пам’ять і слава!

Марченко