DSC02260 2

Вкрай важливими питаннями переймалися 23 грудня на другій позачерговій сесії районної ради 8 скликання. На порядку денному стояли питання про бюджет на наступний рік та про передачу майна зі спільної власності територіальних громад  у новостворені ОТГ.

Голова районної ради Тетяна Качаненко  висловила вдячність депутатам, головам об’єднаних громад  та державних адміністрацій за порозуміння та відповідальний підхід до справ. Завдяки серйозній підготовці та плідній співпраці  усі 24 винесених питань було схвалено депутатами. Тож вже є непоганий почин на новий 2021 рік.

Святкової нотки додав виступ щедрівників із районного будинку культури, які навіть у цей непростий час не порушили традицій та привітали усіх з новорічними та різдвяними святами, адже гарний настрій і в роботі допомагає.

DSC02256DSC02271