Актуальні питання на тему:  дотримання законодавства про державну службу, службу в органах місцевого самоврядування, запобігання і протидію корупції, обговорювали на кущовому семінарі для державних службовців та посадових осіб, який відбувся 24 липня в кінотеатрі «Київська Русь». Присутніми на семінарі були: заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату Валерій Пархоменко, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко.

Oрганізатором заходу стало Управління державної служби Головного управління державної служби в Полтавській області за підтримки та сприяння ОДА та обласної ради.

- Подібний семінар для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування проводиться не вперше, останнім часом такі навчання проведені у 17-ти районах області, відзначив на початку зібрання начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий, який керував семінаром.

Відкрив семінар Валерій Пархоменко, заступник голови облдержадміністраціїї, керівник апарату, який передав присутнім вітання від Олександра Удовиченка І зазначив, що з 14 соціальних ініціатив Президента -12 виконано, продовжується також робота над втілення в життя решти інших, що планується зробити вже до кінця цього року.

Про соціально – економічний розвиток   Лубен говорив у своєму виступі міський голова Олександр Грицаєнко, який зазначив, що напрямки соціальних спрямованостей бюджету міста цілком виправдані.

Майже щодня проводяться подібні семінари і в районній державній адміністрації зауважив голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. На них розглядаються важливі питання розвитку галузей районну, а серед проблем, на яких зупинився голова райдержадміністрації - це недостатність коштів для потреб ремонту доріг сільських населених пунктів.

З ситуацією шодо пенсійного забезпечення громадян в умовах пенсійної реформи ознайомила начальник Управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області Ірина Товстоножко.

Про соціальний захист малозабезпечених сімей доповіла Тетяна Нерук, начальник відділ персоніфікованого обліку одержувачів пільг та субсидій Головного УПСЗ.

В наступному блоці обговорювали актуальні питання реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування і цілий спектр питань, пов'язаних із заходам протидії корупції. Дані рекомендації також стосовно реалізації положень ЗУ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення, обговорено практичні аспекти заходів протидії корупції.

З характеристикою типових порушень при проведенні ревізій в органах місцевого самоврядування ознайомила у своєму виступі Лариса Приходько, начальник Лубенської міжрайонної фінансової інспекції в Полтавській області.