У рамках проведення районної спартакіади з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України на базі Лубенського фінансово - економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії пройшли районні змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь 17 команд сільських рад Лубенського району.

Привітати учасників змагань прибули голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Вони подякували сільським головам за допомогу в організації змагань, а також побажали тенісистам легкої перемоги.

У особистому заліку серед чоловіків І місце посів Максим Колос (с. Вищий Булатець), ІІ місце зайняв Валерій Халтурін (лісотехнічний коледж), ІІІ місце виборов Євгеній Іваненко (лісотехнічний коледж).

Серед жінок переможцями стали Руслана Соляр (с.Михнівці) – І місце, Анна Зіненко (с. Березівка) - ІІ місце, Яна Сапа (с. Тишки) - ІІІ місце.

За підсумками змагань в загальнокомандному заліку І місце дісталось команді Лубенського лісотехнічного коледжу, ІІ місце - команді із села Новооріхівки, ІІІ місце - команді Лубенського фінансово – економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії.

Серед команд сільських рад району перемогу вибороли команди Новооріхівської, Жданівської, Вищебулатецької сільських рад.