222222-1  Роль шкільних автобусів у створенні шкільних округів та наданні якісної освіти важко переоцінити. Тому такого важ­ливого значення набула подія, що відбулася на території Бориспільського автозаводу. Сюди з'їхалися представники всіх районів Полтавської та Дніпропетровської областей, щоб отримати новенькі шкільні автобуси для навчальних за­кладів.

Серед численних делегацій були і представники Лубенського району — Вовчицького ліцею та Войнихівської ЗОШ — на чолі з начальником відділу освіти РДА Юлією Білокінь. Саме вона першою поділилася радісною новиною:

-  У Лубенському районі потребують підвезення 33% дітей. Нині з цією метою вико­ристовується 13 шкільних авто­бусів. Але навіть вони не вирішу­вали питання підвезення дітей у тій мірі, як би того хотілося. То­му на отримання двох нових ав­тобусів ми дуже чекали.

Урочистості з передачі шкільних автобусів відбувалися на території ПАТ «Бориспіль­ський автозавод». Сюди при­були Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, голова правління приватного акціонерного това­риства «Бориспільський авто­завод» Валерій Купцов, заступ­ник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Володимир Мірошниченко, делегації районів, представники ЗМІ.

Відбулося вручення ключів від новеньких транспортних засобів представникам освітянських громад районів двох областей.

Начальник відділу освіти РДА Юлія Білокінь теж отримала ключі від двох шкільних автобусів з рук виробника.

Тепер учні Вовчицького ліцею та Войнихівської ЗОШ будуть забезпечені   новим шкільним транспортом