20 різуненко ef507e8b566b92258c526bf2729bd13b

Падолистом  шелестить осінь, даруючи  ювілейний день народження  толерантній, завжди привітній,  активній та оптимістичній Лідії Іванівні Різуненко, депутату районної ради 7 скликання,  ініціативній жінці, цілеспрямованій  та  енергійній, легкій на підйом та завжди  готовій бути у вирі усіх подій  життя Лубенщини. Про активність ювілярки, позитивний емоційний заряд, комунікабельність скаже кожен, хто безпосередньо знайомий з нею.  Та до всіх чеснот додадуться  ще й  такі жіночні риси характеру як доброта,  людяність, небайдужість, щирість в спілкуванні. Лідіє Іванівно, бажаю  Вам міцного  здоров’я та душевного комфорту. Нехай не полишають Вас  енергія добра та позитиву, будні і свята будуть сповнені увагою, родинним теплом,   гарним настроєм,  приємними несподіванками, цікавим спілкуванням, блискучими ідеями та  омріяними життєвими досягненнями!

Голова районної ради                                                             Г.М.Угляниця