Завдяки Закону Украї­ни «Про доступ до публічної інформації» громадяни України мають право отримувати у органів виконавчої влади будь-яку інформацію, яка була створена або отримана ними в процесі виконання своїх обов’язків.

Доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами фізичних, юридичних осіб та об’єднань громадян.

Запит може бути поданий:

- на поштову адресу Лубенської ОДПІ (37500, м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 21,  на конверті вказувати „Публічна інформація”);

- на електронну адресу: lubpublic@ukr.net;

- факсом: (053615) 47-00;

- за телефоном: (053615) 26-52;

- в усній формі особисто працівникам cектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Лубенської ОДПІ з понеділка по п’ятницю з 09-00 до 20-00 год. та в суботу з 9-00 до 16-00 год.

Запит та інформацію подається в довільній формі і повинен містити наступну інформацію:

прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв’язку (якщо такий є);

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації

та розгляду звернень громадян Лубенської ОДПІ