2020 савченкоБез названия

Ювілейний день народження на календарі у депутата районної ради VІІ скликання, голови СФГ «Талан», доброї, щирої, вольової жінки Надії  Василівни Савченко, яку я сердечно вітаю з особистим святом. Надіє Василівно, на Ваших тендітних  жіночих плечах тримається селянське фермерське господарство і Ви успішно справляєтесь,  господарюєте, будучи для інших  втіленням  добропорядної господині, працелюбної жінки,  старанної очільниці господарства і просто гарної, небайдужої до проблем інших людини. Бажаю Вам і надалі успішно осилювати усі поставлені завдання. Завжди мати міцне здоров’я, оптимізм, гарний настрій, а ще щирих  людей поруч. Нехай втілюються  у життя усі задуми,   у родині панують затишок та тепло, господарство процвітає, а людська вдячність надихає!

Голова районної ради                                                     Г.М.Угляниця