11 липня в головному офісі Лубенської ОДПІ відбулося урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків. В урочистих заходах взяли участь заступник голови Лубенської районної ради Євгенія Яковчеко, заступник голови Лубенської райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови ДПС у Полтавській області Людмила Голуб, представники ЗМІ, підприємств та громадських організацій.

Презентацію Центру провів начальник ОДПІ Олександр Коломієць. Щодня Центр обслуговування платників податків будуть відвідувати близько 190 платників податків, а загалом обслуговуватиметься понад 6 тис. платників. Центр має 3 зали, що злагоджено функціонують для забезпечення максимального сервісу для платників податків під час відвідування ними податкової інспекції, а саме: зал видачі довідок та дозвільних документів, зал приймання податкової звітності та вхідної кореспонденції, зал обслуговування платників податків.

У Центрі обслуговування платників податків можна отримати кваліфіковану консультацію, подати звіт, одержати необхідну довідку, патент, свідоцтво тощо. Для зручності відвідувачів у залах центру діє зона Wi-Fi, на телевізійному моніторі транслюється важлива та корисна інформація для платників податків. Центр забезпечено доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань. Це дає змогу якісно та оперативно надавати необхідну інформацію платникам податків.

Центр обслуговування платників податків Лубенської ОДПІ працює за адресою м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 20:00 год. та в суботу з 9:00 до 16:00 год. без перерви, вихідний день – неділя.

Відкриття Центру обслуговування платників податків у м. Лубни свідчить про якісно нові зміни у відносинах між податковою службою та підприємцями.