7 липня мешканці села Хитці відсвяткували День села. Захід було проведено вперше, дату обрано не випадково, адже з давніх - давен саме в цей день збиралися селяни біля кринички , що поблизу села, спілкувалися, куштували чистої джерельної води і просто відпочивали. Аби не порушувати традицій, поспілкуватись у більш розширеному колі, побачити одне одного, згадати минуле і розповісти сьогодення було вирішено започаткувати проведення свята села.

Громада зібралася у сільському клубі. Молодь, дорослі і малі, діти – кожен поспішав на свято. У когось тут пройшли роки дитинства, хтось зустрів тут юність чи й більш поважний вік - всіх об»єднували спогади, цікаві знайомства, життєві перипетії.

Захід розпочався зі святкового концерту, який проводили ведучі Наталія Карпець та Лідія Слинько, виступів учасників художньої самодіяльності села, привітань почесних гостей свята, а ними були заступник голови районної ради Євгенія Яковченко та заступник голови райдержадміністрації Микола Федоренко. Вони бажали хитчанам міцного здоров»я, сімейного благополуччя, злагоди, достатку, взаєморозуміння, наголошуючи на тому, що добре, коли не стираються , а навпаки примножуються добрі звичаї і традиції нашого народу.

Вітав громаду зі святом і сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава, висловлюючи сподівання, що тепер  щорічно на початку липня в Хитцях буде людно й гамірно, адже сюди з»їжджатимуться і сходитимуться краяни   на святкування Дня села.

У своєму виступі він також згадав тих хитчан, які невтомною наполегливою працею прославили рідний край, а це ланкові, трактористи, тваринники, листоноші, працівники освіти, культури, охорони здоров»я та багато-багато інших

Звання Почесний громадянин Калайдинцівської сільської ради було присвоєно Ганні Різуненко, яка в свій час була ланковою, має орден трудової слави та Данилу Різуненку – тракторист.

На святі не просто згадали, а й подарували подарунки останньому ветерану   Великої Вітчизняної війни, який мешкає в Хитцях Миколі Сененку, багатодітній матері- Матері Героїні Світлані Якубі та найменшому мешканцю села Михайлику Слиньку. Отримала дарунок і низку гарних слів і найстарша жителька Хитців 92 - річна Єфросинія Грицаєнко.

Свої творчі таланти у співах, драматичному мистецтві   присутнім демонстрували Анатолій Мацак, Ніна Карпенко, Людмила Себро, Тетяна Собко, Людмила Бабич, Світлана Галушка, Валентина Даниленко та Василь Галушка.

Захоплюючими були виступи молодших учасників художньої самодіяльності Надійки Клепач, Богдана Різуненка, Ростислава Галушки.

Свято пролетіло, як одна мить, хитчани залишились задоволені від побаченого і почутого. Вони щиро дякували депутатам сільської роади, організаторам свята- Ніні Майоренко, Олені Грінченко, голові сільського комітету Івану Гулаку за прекрасні миті спілкування.