444445523688553

6 липня, на лузі, що поблизу села Засулля відбулося традиційне районне свято «На Купала нічка мала» .

Свято згуртувало лубенців . Молодь, дорослі і малі прийшли відпочити, поспілкуватись один з одним, послухати і поспостерігати за виступами учасників художньої самодіяльності Лубенщини, які залюбки щиро і завзято радували мешканців Посульського краю.

На святі було все: гільце, купальське вогнище, через яке плигали найсміливіші закохані пари, цим

самим перевіряючи вогнем міцність своїх почуттів, хороводи, які невтомно водила молодь, пускання вінків, ворожіння на судженого та й просто посиденьки біля багаття.

Зі свято Купала, літнього сонцевороту , мешканців краю привітали заступник голови районної ради Євгенія Яковченко та заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

Вони бажали присутнім міцного здоров»я , гарного настрою, бадьорості духу, задоволення від спілкування, див та всіляких гараздів у незабутю купальську ніч/