unnamed

Вітання  добра, злагоди, достатку   надсилаю енергійному  депутату районної ради, аграрію з досвідом, людині трудолюбивій та завзятій Віталію Валерійовичу Трубнікову. Віталію Валерійовичу, Ви людина, що не цурається  праці, любить землю, успішно трудиться на  ній, реалізовуючи свій потенціал, знання, досвід,  неабиякий господарський хист. Тож бажаю аби ниви  щедро колосились та врожаїлись, усі  добрі наміри  вдавались, а плани реалізовувались. Нехай  джерелом  активних дій будуть цілеспрямованість, добро, людяність,  підтримка  рідних, друзів, однодумців, а  ювілейний день народження  обдарує Вас  такими життєвими щедротами як міцне здоров’я,  невичерпний оптимізм, бадьорість духу,  успіх  та позитив!

Голова  районної ради                          Г.М. Угляниця