555_66

25 червня в с. Вовчик було відкрито філію відділення соціально-медичних послуг територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації.

На урочистому відкритті побували голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, перший заступник міського голови Юрій Палига.

Святкову стрічку до відділення соціально-медичних послуг перерізала сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, тож всі присутні мали можливість побачити облаштовану філію, для якої було відведено частину приміщення Вовчицької амбулаторії .

Цю ініціативу районного керівництва підтримав голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, вважаючи подібні дії ефективним використанням коштів. У подарунок з нагоди відкриття філії голова облдержадміністрації передав телевізор.

«Найближчим часом розпочне роботу відділення соціально- побутової адаптації і навіть буде обладнано невеликий комп’ютерний кабінет», -  зазначила директор територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації Наталія Хомкіна.

Начальник Головного управління праці і соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко наголосила, що в закладі створено всі умови для надання відповідних послуг людям, які цього потребують.

У Вовчику розпочали роботу фізіотерапевтичний та масажний кабінети, які обладнані сучасним обладнанням, встановлені тренажери лікувальної фізкультури та прилади фітотерапії.

Силами філії планується охопити соціальними послугами 1542 жителів сіл  Вовчицької, Литвяківскої, Снітинської, Тишківської, Хорошківської, Березотіцької сільських рад.

Голови вищевказаних органів місцевого самоврядування разом з представниками населення похилого віку також прийняли участь у цьому заході, що забезпечить широку поінформованість населення про умови роботи та комплекс послуг, які надає відділення.