555_6

25 червня на виконання доручення Президента України В.Ф. Януковича за результатами Ради регіонів від 24 травня 2012 року «Про зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес, представників органів місцевого самоврядування та інститути громадського суспільства» у приміщенні районної ради відбулася координаційна рада.

Нарада пройшла за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка, голови районної ради Олексія Дядечка, голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, міського голови Олександра Грицаєнка. На нараду було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів, підрозділів УМВС, органів прокуратури району, Державної податкової служби, Державної фінансової інспекції та інші.

Питання співпраці органів місцевого самоврядування, бізнесових структур з правоохоронними органами на всіх рівнях обговорили достатньо широко.

На початку роботи власне бачення ситуації висловив голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

Без серйозних критичних зауважень на адресу один одного, а скоріше з конструктивними пропозиціями і побажаннями щодо співпраці зверталися на нараді керівники міста та району, контролюючих та правоохоронних органів.

З доповідями виступили керівники правоохоронних та контролюючих органів. Віктор Самсоненко, начальник Лубенськго МВ УМВС України в Полтавській області, запевнив, що тиску на бізнесові структури з боку міліції немає, підкріпивши свої слова конкретними цифрами. На 30% зменшилася кількість перевірок і податковою інспекцією. Про це зауважив начальник Лубенської ОДПІ ДПС у Полтавській області Олександр Коломієць. Лише у тісній співпраці, на його думку, вдалося значно збільшити надходження до районного бюджету у поточному році.

Підсумовуючи вищесказане, голова облдержадміністрації  Олександр Удовіченко поставив досить жорсткі вимоги до роботи, головним чином правоохоронних органів, вимагаючи прозорої позиції та державницького підходу в діяльності.