888____

24 червня на лузі, що поблизу села Засулля, відбулися святкові урочистості з нагоди Дня молоді та Дня Конституції.

З Днем юні, краси та любові та з одним з найбільших державних свят - Днем Конституції мешканців Посульського краю привітали голова районної ради Олексій Дядечко та заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

У своєму виступі Олексій Дядечко говорив про досягнення району у всіх галузях, наголошуючи, що усі негаразди можливо вирішити працюючи громадою однодумців.

Василь Куксань бажав лубенцям радощів і всіляких гараздів, наголошуючи на тому, що модоль – це майбутнє країни.

Святковий концерт присутнім подарували талановиті артисти Лубенського краю – колективи «Грація», «Водограй», «Ренесанс», жіночий вокальний ансамбль «Любисток», вокальний інструментальний ансамбль «Артстудія», Свтлана Руденко, Юрій Задорожній, Катерина Кондратенко, Геннадій та Катерина Васильченки, Іван Андрусенко, Яна Грицун, Олександр та Анжела Шевельови та інші.