9999___9

24 червня у Михнівська громада відзначали декілька свят – День Конституції, День молоді, День села та 10-річчя з часу відкриття Михнівського будинку культури .

Радо зустрічали михнівчани шанованих гостей: голову районної ради Олексія Дядечка, заступника голови районної ради Євгенію Яковченко, заступник голови РДА Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко,Є директорм філії«Юнігрейн-Агро» Сергій Черевишник.

Щирістю і теплотою були наповнені виступи голови районної ради Олексія Дядечка та заступника голови РДА Василя Куксаня, звернені до михнівчан. Голова районної ради Олексій Дядечко дякував Марії Король за роботу. Для громади Василь Куксань, вітаючи святкуючих, передав поздоровлення від голови РДА Віктора Алєксєєнка.

40-річна історія Михнівського осередку культури збережена на світлинах, які з цікавістю переглядали присутні та у серцях і долях художніх керівників, бібліотекарів, та працівників, аматорів сцени, вони закарбувались назавжди. Зараз Михнівські артисти такі ж натхненні й талановиті, , про що вони засвідчили своїми виступами. Своє вміння демонстрували квартет «Гілея», вокальний ансамбль Михнівського Будинку культури, Троїсті музики, , Володимир, Тетяна Матяш, Світлана Щербатюк, Сергій Дуда, Анатолій Супрун, , Алла Гармаш та інші. Не менш достойна заміна вже освітила Михнівську землю своїм талантом , а це Наталія Марченко, Руслана Соляр, колектив «Домінанта» та інші.

Прикрасили захід подані на конкурс з нагоди свята села. Преможців конкурсу: Юлію Сіру, Юлію Остапенко, Карину Герасименко, Ірину Ус, .Сільського голову Марію Король та завідуючу бібліотекою Лідію Голод відзначили грамотами і подарунками. На завершення святкування присутні смакували кулішем.