20лісШановні лісівники Лубенщини!

Щиро вітаю Вас з із професійним святом!

Недарма говорять, що скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь і це дійсно так, адже Ви цілеспрямовано доглядаєте за лісами , поліпшуючи екологічний стан довкілля, охороняєте їх від пожеж, незаконних вирубувань, а ще робите гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств .

Лісівники Лубенщини, а це працівники ДП «Лубенськелісове господарство»,Лубенське агролісництво «Полтаваоблагроліс», яке очолює лісничий Павло Руденко, докладають значних зусиль аби природні багатства нашого краю було збережено, а ліси Лубенщини, заповідні зони поповнювалися новими насадженнями.

Нашою гордістю є і Лубенський   лісотехнічний коледж, який   випускає кваліфікованих спеціалістів, фахівців своєї справи, яких знають і якими пишаються за межами Лубенщини, які щодня   віддають часточку себе студентам.

Тож дякую усім лісівникам Лубенщини за невтомну працю , любов до навколишнього середовища, відповідальність та завзяття! Здоров»я Вам, щастя, добробуту!

Голова районної ради                                                                                                        Г.М. Угляниця