20 вогенебоці

17 вересня голова районної ради Григорій Угляниця побував у Лубенському районному відділі Головного управління Державної служби України, привітавши  з нагоди Дня рятівника  рятувальників, працівників цивільного захисту та  пожежної охорони Лубенщини. Грамотами районної  ради за сумлінне виконання службових обов"язків, рішучі, самовіддані дії  при лівквідації наслідків  надзвичайних подій  та ситуацій нагороджено рятувальників Андрія Гриня,  Руслана Квасова, Сергія Кісіля,  Ігоря Перерву, Олександра Сивогоглаза.

Голова районної ради, побажав  усім рятувальникам міцного здоров"я, бадьорості духу, злагоди в родинах, сил та успіхів у нелегкій, сповненій тривог службі!

201 мчс

Привітання вогнеборці отримали і з вуст міського голови Олександра Грицаєнка, сільського голови Засульської сільської ради Сергія Бондаренка.