21 червня, напередодні Дня державної служби на святкову зустріч у РБК запросили працівників державних структур, а вони довели, що не лише на відмінно виконують професійні обов»язки, а й мають численні таланти.

На усіх державних службовців чекав святковий концерт, який провели його ведучі -

начальник відділу культури і туризму РДА Людмили Пазенко та маленька учасниця художньої самодіяльності   Наталочка Сайко.

В цей день найкращі пісні, танки, душевні слова лунали на адресу державних службовців Лубенщини.

Вітали з професійним святом державних службовців і очільники районної влади – голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, бажаючи їм наполегливості в роботі, нових професійних злетів, успіхів та досягнень.

Діяльність державних службовців багатогранна, над виконанням завдань держави успішно працюють   справжні спеціалісти. Тож за досягнення у роботі працівників відділів та управлінь РДА, відділу статистики, управління ПФУ в м. Лубни та Лубенському районі, управління державної казначейської служби міськрайонного центру зайнятості, відділу реєстрації актів цивільного стану відзначено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Найкращі слова привітань прозвучали на адресу пенсіонерів та молодих спеціалістів, які тільки розпочинають службу державі, відзначили переможців районного етапу конкурсу « Кращий державний службовець» - Тетяну Куліш та Олену Іващук..

Усіх їх радували музичними подарунками лубенські артисти: квартет «Гілея», танцювальні колективи «Водограй» та «Грація», Катерина і Геннадій Васильченки, Марина Петрик, Галина Носенко, тріо Тернівського сільського клубу, п»ятирічна учасниця свята з Литвяків Настя Кошова.

Не менш талановиті і обдаровані як виявилося служителі держави, причому і в співах і в танцях, і в мистецтві виразного читання начальник служби у справах дітей Наталія Стромко, начальник загального відділу райдержадміністрації Олексій Звержинський, директор РЦ СССДМ Ірина Харченко, начальник управління економіки Любов Логвин, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Сергій Бойко, начальник відділу охорони здоров»я Тетяна Семистрок, та інші