16 червня на території Лубенського дендропарку понад 80 людей з обмеженими фізичними можливостями взяли участь у відкритих обласних змаганнях зі спортивного орієнтування серед інвалідів. Організаторами змагань стали Полтавський обласний осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (ВОІ СОІУ) та Лубенський районний осередок ВОІ СОІУ за надійної підтримки Лубенської райдержадміністрації.

Окрім 14 команд –  представників районних та міських осередків, що входять до складу ПОО ВОІ СОІУ, була також представлена команда з Кіровоградщини.

На урочистому відкритті змагань до присутніх звернулися голова районної ради Олексій Дядечкко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко та секретар Лубенської міської ради Іван Карпець. Керманичі району та міста побажали спортсменам міцного здоров’я та перемог.

Голова ЛРО ВОІ СОІУ Тетяна Погоріла зазначила, що даний захід присвячений пам’яті колишнього начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариси Черняєвої –  людини, яка стояла у витоків організації змагань із орієнтування серед інвалідів. Присутні вшанували пам’ять Лариси Василівни хвилиною мовчання.

Обслуговували змагання члени клубу спортивного орієнтування «Лідер» (Лубенська СШ №6), головний суддя змагань Неля Олійник.

Після проходження траси учасників чекав смачний обід у кафе «Зорі» (ПП Сірик). На території кафе відбулося і вшанування переможців змагань. Останні отримали грамоти та медалі від організаторів заходу, а кожен учасник отримав подяку за участь та пам’ятний подарунок.