2020 вісник

20 липня начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Лубенського місцевого центру БПД Лілія Ширстова, спільно з громадським радником (бібліотекарем Карпилівської СБФ) Галиною Мощіль провели круглий стіл для працівників Лубенської центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. В ході зустрічі обговорили питання організації на базі сільських бібліотечних закладів району мобільних консультаційних пунктів та окреслили тематику проведення спільних правопросвітницьких заходів для різних груп користувачів. Також Лілія Ширстова презентувала нові випуски щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» та інший роздатковий матеріал для сільських бібліотек. В ході зустрічі було проведено спільне консультування та налагодження скайп доступу до БПД.