777_55

15 червня у залі кінотеатру «Київська Русь» з нагоди Дня медичного працівника відбулися святкові урочистості, на яких вшановували медиків Лубенщини - лікарів, фельдшерів, медичних сестер -  служителів Гіппократа, які рятують людські життя, даруючи надію, повертаючи посмішки на обличчя дорослих і дітей.

Привітати медиків зі святом прибули очільники районної та міської влади - Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко, Олександр Грицаєнко .

Голова районної ради Олексій Дядечко відзначив стабільний розвиток медичної галузі , тісну співпрацю усіх лікувально-профілактичних закладів.

Як запевнив голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко у Лубенському районі активно працюють над оснащенням медичних закладів і є відчутні результати.

Міський голова Олександр Грицаєнко наголосив на важливості розвитку медичної галузі Лубенщини, зауваживши, що місцева влада опікується проблемами медиків.

Про вагому роль медиків у сучасному суспільстві йшлося у привітанні начальника відділу охорони здоров»я РДА Тетяни Семистрок.

Наполеглива самовіддана праця працівників галузі охорони здоров»я Лубенщини не залишилась непоміченою. Грамотами обласної ради нагороджено завідуючу Новаківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Світлану Гойду, лікаря-онколога ЦМЛ Анатолія Матяша, грамотою обласної державної адміністрації  - Миколу Надаховського, медичну сестру загальної практики сімейної медицини Вовчицької амбулаторії. Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації отримали Сергій Наталенко, Наталія Парнюк, Олександр Клепач, Людмила Повалій, Юлія Манжос, Сергій Совенко, Микола Марченко, Тетяна Горбатенко, Валерій Кисляк, Галина Русіна, Людмила Ростем, Віра Гопченко, Світлана Гонтар