2020 поліц3 липня у переддень професійного свята – Дня Національної поліції України, 5 – ї річниці з нагоди створення структури, у Лубенському відділі поліції Головного управління національної поліції у Полтавській області правоохоронці Лубенщини приймали вітання, настанови та побажання на подальшу службу, виконання основних завдань, які ставить перед кожним з них держава - захист прав і свобод людини, підтримка публічної безпеки і правопорядку.   А привітання мужнім і самовідданим поліцейським, які оберігають мир і спокій в державі, на теренах Лубен і Лубенського району, часто ризикуючи власним життям задля спокою і безпеки інших, висловили начальник Лубенського відділу поліції Дмитро Майборода, який підбадьорив колег по службі, побажавши їм наполегливості,   яка потому супроводжується результативністю, голова районної ради Григорій Угляниця, голова районної державної адміністрації Олександр Циганенко, міський голова Олександр Грицаєнко, прокурор Лубенської місцевої прокуратури Юрій Манелюк. Йшла мова про співпрацю з Лубенським відділом поліції посадових осіб, представників органів місцевого самоврядування, працівників прокуратури, про вірність обов’язку, яку продемонстрували правоохоронці Лубенщини, перебуваючи в зоні АТО\ООС, про неспокійні чергування, брак власного часу, розширення повноважень правоохоронців на законодавчому рівні.

2020 поліц3

2020 поліц2

Та серед пріоритетних побажань були   побажання здоров’я та загартованості, якомога менше тривожних дзвінків і якомога більше можливостей проводити час з родинами, бо цього якраз правоохоронцям вкрай бракує.

Найактивніших поліцейських було відзначено Почесними грамотами районної ради, районної державної адміністрації, виконавчого комітету міської ради, Лубенського відділу поліції.

Хвилиною мовчання присутні вшанували працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службового обов’язку.