dsc02753

Робота  з  дітьми  є  актуальною  саме  у  літній  період.  Завдання  бібліотечних установ – залучити якомога більше учнівської молоді до  читання.   Тож   в  районній   бібліотеці   для  дітей ім. О.Донченка    на літньому  майданчику   була  оформлена  книжкова  вподобайка  «З книгою  канікули, сумувати  ніколи».

Діти   мали   можливість ознайомитися  з новими  надходженнями  літератури,  перегорнути сторінки  пригодницьких   книг,  детективів  та  фантастики,  розглянути   літературу  для розумних   та  допитливих – новинки-цікавинки, а також   переглянути    дитячу   «цікаву  пресу  на  всі   інтереси», активізувати  інтерес   до періодичних  видань.   Спілкування з поезією  також   не  залишило  читайликів   байдужими   до  поетичного  слова.