20Фесечко22 червня відзначає свій ювілейний день народження  депутат  районної ради Валерій Миколайович Фесечко. Ювілей – це гарна нагода  підвести підсумки зробленого за роки   та окреслити подальші життєві плани, яких, переконаний, у енергійного, заповзятого депутата  буде чимало, бо, поєднавши в собі такі риси характеру як працьовитість,  людяність,   життєвий оптимізм, депутату  успішно вдається реалізовувати себе  в депутатській та професійній діяльності,  а ще  вдало давати лад домашнім справам.  Тож бажаю аби  ювілей, який збагатив життєвим досвідом, розширив коло спілкування, додав  лише позитиву,  а  подальші життєві сторінки писалися не менш   яскраво та результативно.  Тож злагоди, благополуччя, достатку, а ще   теплих літніх вечорів у колі  дружньої родини!

Голова районної ради                                                                Г.М.Угляниця