2020 донори12 червня, напередодні  Всесвітнього дня донора, який спільнота відзначатиме 14 червня,  голова  районної ради Григорій  Угляниця відвідав  КП Лубенська обласна станція переливання крові". Поспілкувавшись з директором станції компетентною, відповідальною Тамарою Петровою, керівник  вручив Почесну грамоту районної ради колективу, який працює злагоджено та результативно, усвідомлюючи важливість та життєву необхідність своєї діяльності. Станція знаходиться в стадії реформування, але, як зазначив очільник району, потрібно зберегти  установу, її колектив, бо тут дається шанс на життя.

"Хочеться, щоб люди   усвідомлювали почесну місію дачі крові, адже якихось пів години – це порятунок для інших, а в непередбачуваних ситуаціях може опинитись кожен з нас, наші рідні, чи знайомі, тож байдужість тут неприпустима", - наголосив, спілкуючись, Григорій Угляниця.

2020 дон1