unnamed 1Низку теплих, добрих, щирих привітань з днем народження адресую  депутату  обласної ради,  заступнику  головного лікаря  з поліклінічної   роботи КП «Лубенська  лікарня  інтенсивно лікування» Олександру Володимировичу Сиченку активному, дієвому депутату, що відстоює інтереси Лубенщини в області,  фахівцеві медичної галузі, який, здійснюючи депутатські повноваження,   підтримує  заклади  охорони здоров’я  первинної, вторинної ланок у непростий  час реформування, час коронавірусної інфекції.  Бажаю Олександру Володимировичу, порядній, щирій людині аби   його не полишало міцне здоров'я та  ентузіазм, бажання робити добрі справи для нашого краю,  відчувалась підтримка  рідних, друзів, колег, однодумців,  ну а вдячність  -  спонукала. Добробуту, злагоди,  оптимізму, позитиву та усіх життєвих гараздів!

Голова районної  ради                                                            Г.М.Угляниця