2020 сокол

13 квітня день народження  відзначають депутати районної ради Катерина Іванівна Тимошенко та Віталій Васильович Соколенко. Бажаю іменинникам міцного здоров"я,  весняного позитиву, а ще здійснення усіх планів та добрих намірів. Нехай  на обличчі Катерини  Іванівни завжди сяє посмішка,  в душі буде тепло та затишно  від уваги, поваги  та любові, а у Віталію Васильовичу день народження, який цьогоріч ювілейний,  додасть життєвого оптимізму, який би рухав вперед по життю, а ще спілкування,  посиденьок за родинним столом,    в колі  друзів, рідних, приятелів,  безперечно, цікавих приємних   зустрічей,  громадської активності, яка додає впевненості  у власних силах. Тож нехай з іменинниками по житю  крокують удача, взаєморозуміння,  прихильність долі,  благополуччя, достаток  та сімейний затишок, серця будуть зігріті любов"ю, а задуми здійснюються!

Голова  районної ради                                                                          Г.М.Угляниця