7e7f5b4dcbfcc2e9013ebdd1b13d536cБерезень у житті Почесного громадянина Лубенщини, почесного ветерана України, голови  Лубенської районної організації ветеранів України  Василя Макаровича  Силки особливий, бо ювілейний. 75 - серйозна, важлива дата для людини, яку знають і поважають в районі, яка  має серйозний біографічний шлях,  низку відзнак за працю,  активність, патріотизм, широке коло спілкування і нині  тримає, як кажуть,  руку на пульсі, беручи активну участь у громадському житті нашого краю: опікується  ветеранами Лубенщини, проблемами ліквідаторів. Кожен, кому доля подарувала можливість  бути знайомим з ювіляром  відгукнеться  про нього якнайкраще, бо  за 75 років  Василь Макарович  зробив багато добрих, корисних спав для лубенців: і у питанні  військово - патріотичного  виховання  підростаючого покоління, увіковічнення воїнів другої Світової війни, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, яка стала для іменинника загальним болем,  тому й  був одним із перших  ініціаторів  та засновників  Лубенського добровільного товариства «Союз Чорнобиль», заступником голови  якого на громадських засадах є і сьогодні, соціального захисту чорнобильців, ветеранів. Тож  побажаємо Почесному  громадянину Лубенщини,  незмінному за останні 17 років очільнику потужної  ветеранської організації району, добрій, щирій, порядній,  небайдужій до проблем інших людині здоров’я і ще раз здоров’я, бадьорості духу, завзяття,  подальшої громадської активності та дружнього  спілкування, яке нехай   заряджає ювіляра лише    гарним настроєм!  Сонця, тепла, уваги,  дорогий імениннику, родинного затишку та життєвого оптимізму на многая літа!

Голова районної ради                                                                                                               Г.М.Угляниця