6 березня у   районній раді відбулося навчання депутатів рад усіх рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування з питання щодо порядку заповнення та подання е-декларації. Зі змінами   до Закону України «Про запобігання корупції», що набули чинності з 1 січня 2020 року присутніх ознайомила в.о керуючого справами виконавчого апарату районної ради Наталія Шишова.   Відповідно до норм чинного законодавства, доповідач надала роз’яснення щодо заповнення е-декларацій у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, докладно зупинившись на кожному розділі. У слухачів виникали запитання щодо відображення відомостей про нематеріальні активи, грошові активи, транспортні засоби, банківські та інші фінансові установи, у яких у суб'єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки та інше. На всі запитання було надано ґрунтовні роз’яснення. Крім того, з метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗК, доповідач закликала декларантів заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого цифрового підпису, а також скористатись у разі виникнення необхідності роз’ясненнями щодо заповнення декларацій на веб-сайті НАЗК у розділі «Декларування».