2020 86430880 2810542822365432 2964676282157105152 o19 лютого на гірськолижній базі «Сорочин Яр» у Стасях, Диканського району відбулися традиційні змагання із зимових видів спорту, присвячені учасникам АТО, захисникам держави. Команда представників органів місцевого самоврядування Лубенщини у складі сільських голів Снітинської, Окіпської, Хорошківської, Жданівської, Новооріхівської сільських рад – Сергія Мануйленка, Ніни Кириченко, Олександра Бровка, Наталії Пономаренко, Станіслава Ігнатенка, старост Войнихівського, Оріхівського старостинського округу Засульської ОТГ – Григорія Сердюка, Олександра Розумія, а також   працівників органів місцевого самоврядування району Олени Гриценко, Світлани Маринич, Валерія Гриня, Максима Федорченка, депутата районної ради Надії Клепач гідно представила район на змаганнях. У п»ятірку лідерів команда ввійшла у лижному виді спорту, показавши гарні результати на спусках зі слалому. Високу майстерність на лижах продемонстрували загалу Сергій Мануйленко, Григорій Сердюк, Олександр Розумій, Валерій Гринь. На тубах вправними були і інші члени команди. Олена Гриценко виборола призове 3 місце на тубах. Змагання, організовані ГО ВФ СТ «Колос», спонсорами та господарями гірськолижної бази «Сорочин Яр» пройшли на високому рівні, а команда Лубенщини повернулася додому з нагородами.