19 березня в рамках проведення районної Спартакіади з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України на території села Вовчик пройшли районні змагання з волейболу, в яких взяли участь 14 команд сільських рад району.

Урочисту частину відкрила начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віта Брюховецька. Зі словами привітань та найкращими побажаннями до спортсменів звернулися голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєнко, наголосивши, що районна влада і надалі приділятиме максимум зусиль питанням розвитку спорту у селах району.

Успіху та перемоги юним волейболістам побажав також Президент обласної федерації волейболу, член виконкому федерації волейболу України Володимир Дорош.

За підсумками змагань в загальнокомандному заліку І місце посіла команда Лубенського лісотехнічного коледжу, ІІ місце - команда із села Тарандинці; ІІІ місце - команда із села Ждани.

Переможцям змагань було вручено кубки.