20 святвечір

Так уже повелося, що на Маланку – чекай щедрувальників. Тож сьогодні у амінприміщенні районної ради меланкували співали,  гарного настрою додавали та всіляких щедрот бажали  у році Новому посадовим особам органів місцевого самоврядування, державним службовцям учасники художньї самодіяльності Михнівського будинку культури Засульської сільської ради.

Навіншували від душі : і щоб роду не було переводу, і щоб усі ми в мирі, злагоді жили, і щоб добром та дитячим сміхом повнилися оселі.

20 вітання

Навзаєм голова районної ради Григорій Угляниця   подякував  за новорічні відвідини, висловвивши сподівання, що   щедротні побажання  справдяться, та побажавши  щедрувальникам здоров"я, завзяття та натхнення і надалі  сіяти Лубенщиною дзівнкоголосу щедрівочку!